czwartek, 4 czerwca 2015

Fioletowe złoto.

W tym poście obiecałam Wam osobną recenzję lakieru bazowego, czyli Orly nr 20500 flawless flush. Trochę późno, ale oto i ona :)
Lakier ten to śliczny, jasny fiolet ze złotymi drobinkami/złotą poświatą. Niby nic szczególnego, na pewno nie daje po oczach jak chociażby neonek, ale ślicznie wygląda na paznokciach. Dodam jeszcze, że jest bardzo fotogeniczny.Swój egzemplarz kupiłam za ok. 20zł w TkMaxxie. Butelka ma pojemność 18ml - jak dla mnie nie do skończenia. Do pełnego krycia potrzebne są dwie warstwy, lakier wysycha w normalnym tempie. Po wyschnięciu ładnie się błyszczy (chociaż na pewno nie tak bardzo jak np. po Seche). Nie zauważyłam jakiegoś specjalnie szybkiego wycierania się czy odpryskiwania - ot, po 3-4 dniach miałam starte końcówki, czyli standard.
Muszę przyznać, że lakier ten w słońcu wygląda najkorzystniej - słońce odbija się w drobinkach, kolor staje się trochę cieplejszy. Na pewno ślicznie będzie wyglądał z opalenizną.


Pędzelek należy do tych standardowych - nie jest specjalnie cienki, ale gruby też nie jest.


Macie ten kolorek? Podoba się Wam?

Pulinka ;)

5 komentarzy:

Bardzo chętnie przeczytam Twoją opinię, a także o Twoim doświadczeniu. Proszę jednak, nie reklamuj swojego bloga. Odpowiadam na każdy komentarz.
Dla postów starszych niż 14 dni jest włączona moderacja.