poniedziałek, 13 października 2014

Australia.

Mniej mnie tu, przepraszam. Czas jakoś umyka mi przez palce, za dużo do zrobienia, za krótka doba i za krótko świeci słońce. Lato, wróć!

W tym tygodniu w projekcie Państwa Miasta króluje Australia (więcej o projekcie możecie przeczytać tutaj). W dzisiejszym poście przede wszystkim bardzo chcę podziękować Chilli (czyli organizatorce projektu) za to, że zgodziła się, żebym mogła dosłać Australię po czasie :)
Przechodząc do meritum - mnie przede wszystkim Australia kojarzy się z kangurami. Chciałabym je kiedyś zobaczyć na żywo, ale w ich naturalnym środowisku. Dla mnie są świetnymi zwierzętami: noszą młode non-stop przy sobie (chciałabym mieć taką kieszeń) i jednocześnie przypominają dinozaury.
Z tychże powodów od razu wiedziałam, że to kangury wylądują na moich paznokciach. Szukając jakiegoś odpowiedniego zdjęcia, który posłużyłby mi za wzornik postury kangurów trafiłam na to zdjęcie, zakochałam się i to właśnie to zdjęcie postarałam się przenieść na paznokcie.

http://www.otofotki.pl/img15/obrazki/mj80_4.jpg
źródło
 A oto efekt:Jak Wam się podoba? Zrobiłyście jakieś zdobienie na ten tydzień?

Pozdrawiam,
Pulinka ;)

4 komentarze:

Bardzo chętnie przeczytam Twoją opinię, a także o Twoim doświadczeniu. Proszę jednak, nie reklamuj swojego bloga. Odpowiadam na każdy komentarz.
Dla postów starszych niż 14 dni jest włączona moderacja.