wtorek, 26 maja 2015

I love stamping nail art with B. Loves Plates.

Zapewne każda z Was zna płytki B. Loves Plates. Są to płytki świetnej jakości, dodatkowo tworzone przez blogerkę, pasjonatkę paznokci i stempli. Niedawno Ania zorganizowała konkurs w którym do wygrania były nowe płytki, które jeszcze nie weszły do sprzedaży (nie mogę się ich doczekać!). Miałyśmy pokazać, że kochamy stemple (no a jak można ich nie kochać!). Można było wysłać dowolną ilość prac, ja wysłałam w sumie 2 przy czym druga praca miała dwa warianty.


Pierwsza z nich to standardowe serca odbite z płytki numer QA86 z Born Pretty Store. Pomimo, że jest zimowa, to nadaje się na każdą porę roku, jeśli chcecie mieć miłosne pazurki. Tłumaczyć mojego wyboru chyba nikomu nie muszę ;)


W moim zdobieniu, oprócz płytki z BPS użyłam także lakieru Essence colour&go nr 109 off to miami!, do cieniowania białego lakieru Sensique nr 101 (idealny do cieniowania jeśli chcecie delikatnego przejścia do jaśniejszego koloru a nie do bieli), do stemplowania Essence nail art nr 001 stamp me! white, całość pokryłam Seche Vite.

Jeśli chcecie zobaczyć cudowne prace, które wygrały to zapraszam tutaj :)

Jak Wam się podoba pierwsza z moich prac? Brałyście udział w tym konkursie?

Pozdrawiam,
Pulinka ;)

8 komentarzy:

Bardzo chętnie przeczytam Twoją opinię, a także o Twoim doświadczeniu. Proszę jednak, nie reklamuj swojego bloga. Odpowiadam na każdy komentarz.
Dla postów starszych niż 14 dni jest włączona moderacja.