wtorek, 26 grudnia 2017

Wszystko na raz - Boże Narodzenie

Święta już praktycznie za nami, więc najwyższy czas pokazać Wam przedostatnie Świąteczne paznokcie, które zrobiłam po to, żeby wprowadzić się w Świąteczny nastrój. Niestety nie zdążyłam napisać tego posta wcześniej, bo najpierw pochłonęły mnie przygotowania do Świąt, a potem chciałam spędzić jak najwięcej czasu z bliskimi. Mimo wszystko zdecydowałam się je Wam pokazać, bo w końcu oktawa Bożego Narodzenia trwa jeszcze przez 8 dni po nim. Ostatnimi paznokciami będą te, które mam teraz i które towarzyszyły mi przez całe Święta. Nie przedłużając zapraszam do oglądania kolorowych paznokci, które mi bardzo kojarzą mi się z końcówką grudnia.
Wykonanie:
Kciuk i mały palec pokryty był najpierw lakierem Eveline Vinyl Gel nr 206 (więcej kolorów z tej serii możecie zobaczyć tutaj), a następnie nałożyłam na niego różne rodzaje i wielkości ćwieków.
Pozostałe paznokcie pokryłam najpierw lakierem Bell Marocan Dream nr 02, a następnie zrobiłam na nich stemplowe naklejki. Wzory pochodzą z płytki B. loves plates B.10 Merry Christmas. Odbijałam je czarnym lakierem z Born Pretty Store przy pomocy przezroczystego stempla. Kolorowałam je lakierami: Ciate nr PP129 the hamptons, P2 gloss goes neon color activator, Editt lakier magnetyczny nr 16, MIYO mini drops nr 90 twister, złotym lakierem do stempli Nicole Diary (z aliexpress), Colour Alike/B. loves plates o nawach B. a Rudolph i B. a Princess. Skórki zabezpieczyłam przy pomocy Born Pretty liquid peel off tape.
Wszystkie paznokcie pokryłam top coatem Sally Hansen Diamond Flash

Jestem ciekawa, jak podobają się Wam te paznokcie? Koniecznie dajcie znać, co Wy miałyście na paznokciach w te Święta!
Pulinka

PS. Jeśli ktoś zauważył zmianę jakości zdjęć - mam nowy telefon! Według mnie robi lepsze zdjęcia, no i w końcu mam androida, a więc jestem na instastory i snapie :)

11 komentarzy:

Bardzo chętnie przeczytam Twoją opinię, a także o Twoim doświadczeniu. Proszę jednak, nie reklamuj swojego bloga. Odpowiadam na każdy komentarz.
Dla postów starszych niż 14 dni jest włączona moderacja.