niedziela, 24 listopada 2019

Urodziny Karoliny karolinawojcik86

Dzisiaj swoje święto ma Karolina, którą możecie znać z instagrama jako karolinawojcik86. Karolinko, życzę Ci dużo zdrowia, szczęścia, czasu na paznokcie, weny, spełnienia marzeń, lakierów, lakierów i jeszcze raz lakierów :) 

A z okazji urodzin Karoliny, zgodnie z naszą małą tradycją grona paznokciomaniaczek, zdecydowałyśmy się zrobić zdobienia paznokci w tej samej tematyce - jako motyw przewodni wybrałyśmy sweterki. Zdobienia dziewczyn możecie zobaczyć na kolażu a także (z bliska 😉 ) pod #karolinasbdaysweater


W przypadku mojego zdobienia zdecydowałam się na połączenie szarego i musztardowego koloru (zobaczyłam na instagramie Karoliny to zdjęcie ze sweterkiem właśnie w tym kolorze!). Mam nadzieję, że widzicie tu sweterek ;) Dodatkowo dodałam motyw liści, żeby było trochę w klimacie jesieni.
Musztardowym lakierem był produkt firmy Maga Create Your World diamond 15Z Słony karmel, który pokazywałam Wam w poprzednim poście, w którym to zmalowałam twin mani z Weroniką. Tutaj jednak użyłam go w roli lakieru do stempli i, jak widzicie, sprawdził się doskonale! Gdyby nie to, że nie ma napisane, że jest przeznaczony do stemplowania, to byłabym święcie przekonana, że właśnie do tego został stworzony. Bazą pod zdobienie był lakier NCLA Far north, który już kilka razy pokazywałam Wam na blogu. Ma on bardzo delikatną holo duszę, która widoczna jest tylko przy idealnym oświetleniu - ja niestety takowego w domu nie posiadam, chociaż i tak jest lepiej niż było. 
Oba wzory odbijałam z płytki B. loves plates. Sweterek pochodzi z B.01 geometry is perfect (mam ją jeszcze ze starą szatą graficzną), natomiast liście z B.04 leaves of happiness.
Użyte produkty:
  • NCLA Far North
  • Maga diamond 15Z Słony karmel
  • B. loves plates nr B.01 geometry is perfect
  • B. loves plates B.04 leaves of happiness
  • Colour Alike B. a Twilight
  • Born Pretty Store No Smudge Top Coat
  • Stempel Moyou, który dostałam od Sfery Lakiera
Jak Wam się podoba to zdobienie? Lubicie urodzinowe akcje?
Pulinka

2 komentarze:

Bardzo chętnie przeczytam Twoją opinię, a także o Twoim doświadczeniu. Proszę jednak, nie reklamuj swojego bloga. Odpowiadam na każdy komentarz.
Dla postów starszych niż 14 dni jest włączona moderacja.