środa, 27 listopada 2019

Słodkie, kwiatowe zdobienie

Doskonale wiecie, że wręcz kocham kwiatowe motywy, nawet pomimo tego, że z kwiatów rozróżniam tylko kilka (no, może kilkanaście) podstawowych rodzajów. Wstyd trochę, bo moi rodzice to rolnicy, mama skończyła nawet technikum ogrodnicze, ale muszę przyznać, że, chociaż bez wiedzy, to miłość do roślin, warzyw i owoców we mnie zaszczepili. 
Kwiatowe motywy bardzo często towarzyszą mi na paznokciach i to nie tylko na wiosnę - w sumie chyba nawet chętniej maluję je jesienią i zimą, ot tak na przekór zimnym, ponurym dniom. To zdobienie właśnie takie było, rozpromieniało i poprawiało mi humor w chłodne poranki i wieczory.Bazą tego zdobienia były dwa lakiery marki cosmetics zone (pamiętacie, że jakiś czas temu wypuścili oni klasyczne lakiery? Jeśli nie, to koniecznie zobaczcie mój post o jesiennych zdobieniach i nowościach, w którym pokazywałam Wam 10 kolorów, które dostałam!). Fioletowy to numerek C330 Realy Lily, natomiast róż to C282 Hunny Bunny. Fiolet kryje w całości po drugiej, cienkiej warstwie, róż potrzebuje jednak trzech. 
Stemple robiłam lakierem Born Pretty Store BP-WT06 Cherry blossoms. Jest to piękny, różowy lakier, który idealnie kryje. Na pewno chcę go pokazać Wam też na całej płytce. Natomiast ten piękny wzór pochodzi z płytki z tego samego sklepu, jednak jest marki Nicole Diary oznaczona jest ona jako L03. Cała płytka pełna jest ornamentowokwiatoworoślinnych wzorów. Wzór, który wybrałam świetnie się odbijał, nie miałam z nim żadnego problemu.


Przypominam o kodzie PAPK31, który daje 10% zniżki w sklepie BornPrettyStore.


Użyte produkty:
Też czasami malujecie paznokcie na przekór pogodzie, porze roku?
Pulinka

6 komentarzy:

  1. This is gorgeous, I like the design and colours :-D

    OdpowiedzUsuń
  2. Uwielbiam takie kolory na paznokciach :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo ładne zdobienie <3 Kolory idealnie do siebie pasują!

    OdpowiedzUsuń

Bardzo chętnie przeczytam Twoją opinię, a także o Twoim doświadczeniu. Proszę jednak, nie reklamuj swojego bloga. Odpowiadam na każdy komentarz.
Dla postów starszych niż 14 dni jest włączona moderacja.