poniedziałek, 18 stycznia 2016

Dziecięce płatki śniegu

Ci z Was, którzy obserwują mnie na instagramie wiedzą, że w paczce od Lady Queen otrzymałam zestaw sond do robienia kropek. Ostatnio spadł śnieg (i jest tak strasznie zimno), więc postanowiłam zrobić zimowe paznokcie. Jest to trochę gradient jeśli chodzi o wielkości kropek, ale generalnie to moja fantazja twórcza, którą pewnie niektórzy uznają za krzyk mojego wewnętrznego dziecka ;) W zamyśle kropki miały przypominać płatki śniegu.
Użyłam: Seche Vite, Sally Hansen xtreme wear nr 300 white on, Safari nr 409, Astor quick&shine nr 604 midnight blue, Safari nr 411, MIYO mini drops nr 45 Iris oraz wspomnianych już sond. 


Jeśli chodzi o sondy, to 5 sztuk dostajemy w etui, które pomaga nam utrzymać je razem. Fajnie, że ktoś o tym pomyślał, bo bez niego zaraz bym je pewnie pogubiła. Z jednej strony wszystkie mają jednakową wielkość oczka (ok. 1,5mm), a z drugiej mamy 5 różnych wielkości, Najmniejsze oczko ma ok. 1mm, największe ok. 3mm.Powiem Wam, że mam w swoich przyrządach do paznokci jedną sondę, ale jakoś z niej nie korzystałam. Z tych natomiast na pewno będę, bo taka ilość daje o wiele więcej możliwości, mam tutaj na myśli różne wielkości kropek. Używałam je już kilka razy i mogę śmiało powiedzieć, że są bardzo dobrze wykonane. Sondy mają numer #NA0046 i dostaniecie je tutaj za $4,75. Obecnie nie są w promocji, ale jeśli skorzystacie z mojego kuponu zapłacicie za nie 10% mniej, polecam też zajrzeć do działu nail art. Wysyłka nierejestrowana jest darmowa.Jak Wam się podoba to zdobienie? Macie w swoich paznokciowych przyrządach sondy?

Pulinka ;)

12 komentarzy:

Bardzo chętnie przeczytam Twoją opinię, a także o Twoim doświadczeniu. Proszę jednak, nie reklamuj swojego bloga. Odpowiadam na każdy komentarz.
Dla postów starszych niż 14 dni jest włączona moderacja.